Sinan Engin şike iddiaları ile gündemden düşmeyen Ankaraspor- Nazilli Belediyespor maçının peşini bırakmıyor.
Sinan Engin,Beyaz Tv’de Ertem Şener’in hazırlayıp sunduğu ve 11 Mayıs tarihinde yayınlanan Beyaz Futbol programında yine gündeme getirdi. 37’nci haftada 0-0 sona eren ve şike iddialarıyla Türk ve Dünya basınında büyük yankı bulan Ankaraspor-Nazilli Belediyespor Etik kuruluna sevk edilmişti.
Aradan 15 gün geçmesine rağmen henüz bir karar çıkmadı. Beyaz Futbol programında Cumartesi akşamı konuşan
Eski Milli futbolcu Sinan Engin, Etik kurulunun bir an önce karanını açıklamasını isteyerek şu ifadeleri kullandı “
Sevgili Etik kurulu bak bekliyorum. Bir an önce bu maçla ilgili kararınızı verin. Zonguldak halkı buradaki kararı bekliyor.Daha neyin kararını vereceksiniz. Maçın görüntüleri orada. Oturun seyredin.Ben size söylerim maçın nasıl olduğunu. Zonguldak halkı bekliyor.Bir an önce kararınızı verin.” İfadelerini kullandı.
İşti o konuşma: