Hakemden endişemiz var

Hakemden endişemiz var

Hakemden endişemiz var

TFF ikinci lig Beyaz Grupta mücadele eden Zonguldak Kömürspor, yarın deplasmanda Şanlıurfa ile çok önemli bir maça çıkacak.
Merkez Hakem Kurulu bu önemli maça Gaziantep Bölgesi Hakimini atadı.Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü  Öztürk, bu önemli maça Şanlıurfa'ya komşu bir ilden hakem atanmasını endişe ile karşıladıklarını belirtti. Öztürk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"TFF 2.Lig Beyaz Grup 29.haftasında 18 Mart Perşembe günü Anadolu’nun güzide spor kulüplerinden Şanlıurfaspor’a konuk olacağız.

Kümede kalma adına son derece önem arz eden bu maç özelinde gerek taraftarlarımızın, gerek futbolcularımızın ve teknik ekibimizin gerekse yönetim kurulumuzun çözümleyemediği soru işaretlerini kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.

Bilinmektedir ki, rakibimiz Şanlıurfaspor, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni temsilen mücadele eden bir camiadır. Merkez Hakem Kurulu’nun bu müsabakaya yaptığı hakem atamaları ilginçtir ki, yine Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden Şanlıurfa’nın komşu ili Gaziantep’ten olmuştur. Maçın orta hakemi Ali Yılmaz, yardımcıları Selçuk Kaplan, Yusuf Şimşek ve Özgür Reha Alıcı olmak üzere tüm hakemlerin Gaziantep bölgesi hakemleri olmaları bizleri düşündürmektedir.

Bunun yanı sıra; yayıncı kuruluş Misli.com’un bu hafta 2.Lig Beyaz Grup’ta oynanılacak 9 maçın 8’ini naklen yayınlayıp, bu maçı yayın akışına almaması ise bir diğer soru işareti olarak bizleri endişelendirmektedir.

Temenni ediyoruz ki, Gaziantepli hakemlerimiz bu kritik müsabakada lehimize veyahut aleyhimize binaen maçın skoruna etki edecek bir yönetim sergilemeyecek, tarafsız bir maç yöneteceklerdir.

İşçi Milli Takımı olarak bizim tek beklentimiz ve gayemiz adalettir.
Türk spor komuoyuna saygıyla duyrulur."

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 13:23
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114