Her zaman  hazırım

Her zaman  hazırım

Her zaman  hazırım


Zonguldak Kömürspor’un başarılı  forvet oyuncusu  Tezcan Gökmen, göreve her zaman hazır olduğunu belirtti. Pazar günü  Devrek sahasında oynadığı maçta Hekimoğlu Trabzon’a 1-0 yenilen Zonguldak Kömürspor’lu futbolcular, Perşembe günü deplasmanda  Şanlıurfa ile karşılaşacaklar. Cezalı olan Haluk Türkeri’nin yerine Hekimoğlu Trabzon maçında ilk 11’de  yer alan genç santrafor  Tezcan Gökmen, uzun aradan sonra ilk kez  11’de başladığı maçta takımın başarısı için  elinden geleni yaptı. Takımın katkı vermek için  mücadele ettiğini belirten Tezcan
 duygularını şöyle dile getirdi:”  Uzun zaman sonra  ilk 11’de şans buldum. Şans bulduğum bir maçta iyi oynamam, iyi mücadele etmem gerektiğini biliyordum. İyi mücadele ettiğimi  sanıyorum.Benim açımdan mücadele olarak yüksek bir maç oldu. Elimden geleni yaptım. Verilen şansı iyiye kullanmaya çalıştım. Bunuda iyi  değerlendirdiğimi düşünüyorum. Bundan sonraki süreçte  karar hocamın taktiridir. Ben ne zaman görev verilirse ben her an  hazırım. Elimden geleni yapacağım.  Rakip bize göre  kadro açısından daha güçlü idi. Talihsiz bir gol yedik. Kazanmak için 1 yediyseniz 2 atmamız gerekiyor. Biz sonuç olarak bunu başaramadık.  Galip gelebilirmiydik. Kesimlikle gelebilirdik.
 İlk yarının son bölümlerinde  baskı kurduk. Peş peşe kornerler kullandık. Bunlardan birini gol yapabilirdik. Ama olmadı. Sonuç olarak kaybettik. Sonuçta  bu maç geride kaldı.  Bizim asıl hedefimiz altımızdaki takımlarla bağı koparmak. Puan farkını açmak. Önemezdeki Şanlıurfa maçı bizim için çok önemli. İnşallah bu maçtan iyi bir sonuçla ayrılmak için elimden geleni yapacağım.”
HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114