Makbuz teslim edildi

Karabük İdman Yurdu, Zonguldak Kömürspor   ile oynadığı  dostluk maçı gelirini Karabük Mahallesi Konteyner Kent Projesine Bağışladı.

Makbuz teslim edildi

Vali Fuat Gürel’i makamında ziyaret eden Karabük İdman Yurdu Genel Sekreteri Recep Aydın ve kulüp yöneticileri geçtiğimiz hafta sonu Karabük İdman Yurdu ile Zonguldak Kömür Spor arasında oynanan dostluk maçının 674 bin TL hasılatının makbuzunu Vali Gürel’e teslim eden etti. Kulüp Genel Sekreteri Recep Aydın ‘bu anlamlı projede bizimde katkımız olduğu için mutluyuz’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gürel “Büyük bir felaket yaşadık ülke olarak millet olarak hepimiz tek yürek olduk amacımız bölgede bulunan vatandaşlarımızın geçici barınmalarını sağlamak yaraların sarılmasına katkıda bulunmak bu amaçla Konteyner Kent projesini yürütüyoruz sizlerin ve Zonguldak Kömür Sporun katkıları oldukça önemli Zonguldak Kömür Spor yönetici sporcu ve taraftarlarına  Karabük İdman Yurdu yönetimine, sporcularına ve taraftarlara, Karabüklü Hemşehrilerime ilimiz adına teşekkür ediyorum şeklinde konuştu."

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2023, 10:55
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner355

banner319

banner94

banner300

banner299

banner348

banner266