Vanspor Emniyet'te

TFF 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Vanspor, deplasmanda oynayacakları Zonguldak Kömürspor maçı öncesinde Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Vanspor Emniyet'te


TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta Zonguldak Kömürspor’la karşılaşacak olan Vanspor'da Başkan Ferhat Kıyak ve yönetimi, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ı makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
İl Emniyet Müdürü Aktaş, “Meslek hayatımda ilk şark görevimi gurur ve heyecanla ifa ettiğim, Doğunun incisi Van’da kazandığım dostlukların neticesinde bizleri unutmayıp hatırlayan Vanspor kulüp başkanımız Sayın Ferhat Kıyak ve yönetimi sağolsunlar nezaket ziyaretinde bulunup vefa örneği gösterdiler. Bu vesileyle Vanspor’a başarılar dilerken, Van’ımızın güzel yürekli insanlarına, dost ve kardeşlerimize selam ve saygılarımı iletiyorum” dedi.
Ziyaretin sonunda ise Vanspor yönetimi, İl Emniyet Müdürü Aktaş’a günün anısına forma hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2023, 13:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
pokemon 67
pokemon 67 - 2 hafta Önce

gurur duyduk, helal olsun sana kral müdürüm, rakip te olsa tebrik ediyorum Vanspor'u, Fahri müdürüm nasıl bir iz bırakmışsa yıllar geçse de unutmayıp ziyaret ediyorlar bravo

meral cantok
meral cantok - 1 hafta Önce

Güzel insan, doğru insan her yerde aranır bulunur yeterki silinmez iz bıraksın geçtiği yollarda. Vanspor'a gösterilen incelikten dolayı tebrikler, Aktaş müdürüme nazan öncel şarkısı gitsin "gitme kal bu şehirde/gitme yazık olur bize"

banner302

banner261

banner355

banner319

banner94

banner300

banner299

banner348

banner266