Zonguldakspor Basket 67’de Cumhuriyet Coşkusu 

Zonguldakspor Basket 67’de Cumhuriyet Coşkusu 

Zonguldak’ı bu sezon Kadınlar İkinci Liginde  temsil edecek olan Zonguldakspor 67 Basketbol  takımı, hazırlıklarına sıkı şekilde devam ediyor.
Kasım ayında başlayacak olan yeni sezon öncesinde son hazırlıklarını yapan Zonguldakspor 67 Basketbol takımı ilk kez mücadele edeceği ligde şampiyonluğu hedefliyor.
Antrenör  Murat Başman, nezaretinde  Sporcu fabrikası salonunda gerçekleşen antrenman öncesinde Türk Bayrağı açan teknik ekip ve sporcular Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yıl dönümünü coşku ile kutladılar.
Kasım ayında başlayacak olan  yeni sezonda Zonguldak’ı başarı ile temsil edeceklerini belirten antrenör Murat Başman, takımın son durumu hakkında şu bilgileri verdi” Yeni sezon hazırlıklarımız devam ediyor. Kasım ayında başlayacak olan yeni sezon maçlarına  kadar tüm hazırlıklarımızı tamamlayacağız.Sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Bizden beklentinin büyük olduğunu biliyoruz. Yarışması bir takım kurduk. Beklentileri karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Zonguldak halkından destek bekliyoruz”
HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner346

banner319

banner94

banner31

banner299

banner348

banner266