Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde Gülüç Belediyesi tarafından bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen Geleneksel Sünnet Şöleni’nde 34 çocuk erkekliğe ilk adımını attı. 
Sünnet şöleninde 34 çocuk ve ailelerinin yanı sıra Gülüç halkı unutulmaz bir gün geçirdi. Sünnet olan çocuklar geleneksel olarak atla gezdirildi.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş etkinlikle ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi:”9’uncu Geleneksel Sünnet Şöleni eğlencemizin ardından at gezintisi yapan çocuklarımız için güzel bir şölen düzenledik. Her yıl sünnet şölenlerimiz Gülüçlü halkımız sayesinde katılımlarımızda artış oluyor. Sünnet şölenleri sizlerin desteğiyle inşallah önümüzdeki yıllarda da devam edecek.
Milletvekilimiz Sn.Av.Saffet Bozkurt, İlçe Başkanımız Sn.İbrahim Sezer ve AK Parti Kadın Kollarımız, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, MHP Belde Başkanı Şükrü Özcan, Topçalı Mahalle Muhtarı Hasan Aksoy, Gülüç Mahalle Muhtarlarımız Recep Hasçelik, İhsan Aslan, Çağlar Özcan, ve Meclis üyelerimiz Mustafa Sarı, Şükrü Arslan, Hasan Polat, Fahri Çakır ile birlikte Gülüç Belediyesi Sosyal Tesisimizde düzenlenen 9’uncu Geleneksel Sünnet Şöleni etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ederim”

(Haber Merkezi)