Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem, bugün beraberinde CHP İl Başkanı Devrim Dural ve Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, CHP Grup Başkan Vekili Atınç Kayınova ve Belediye Meclis üyesi Kenan Ekiz ile birlikte şehir merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. 

Bugün yapılan programla yanında bulunan eşi ve partililerle birlikte seçim startını veren Tahsin Erdem, gittiği iş yerlerinde ve karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi. 
Zonguldak Belediyesini halkın ve sivil toplum örgütlerinin beklentileri ve çözüm önerileri ışığında ortak akıl ile yöneteceklerini ifade eden Erdem, "Halkımızın partimize ve şahsıma teveccühü bizleri motive etmektedir. Gittiğimiz her yerde projelerimizi ve nasıl bir Zonguldak hayal ettiğimizi anlatıyoruz. 31 Mart Pazar günü yapılacak seçime kadar bugün attığımız adımın sandıklarda karşılığını bulacağımıza inancımız tamdır. Tüm hemşerilerimin desteği ile bu kenti Türkiye’de örnek gösterilecek bir şehir haline getireceğiz” dedi.

Kaynak: Ercan Demir