TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor, hafta sonunda oynayacağı Altınordu maçı hazırlıklarına başladı.
Fener sahasında  Teknik Patron Şenol Demir nezaretinde  yapılan antrenmanda futbolcuların neşeli oldukları gözlendi. 
ÇOK ÖNEMLİ GALİBİYET ALDIK
9 maç sonra galip geldikleri için mutlu olduklarını belirten Teknik Patron Şenol Demir,şunları söyledi ”Nazilli deplasmanında  oyuncularımız iyi bir performans göstererek çok önemli galibiyet aldı. 9 hafta sonra kazandığımız için mutluyuz. Özerimizdeki şanssızlığı kırdık.
İnşallah bu galibiyetlerin devamı gelecektir.”
6 PUANLIK MAÇ
Hafta sonunda Altınordu ile çok önemli bir maça çıkacaklarını ifade eden Demir, “ Ligde alt sıralardan uzaklaşma adına rakibimiz olan Altınordu ile Cumartesi günü karşılaşacağız. Nazilli maçını kazanarak bir çıkış yaptık. Bir daha geri vites yapmadan yolumuza devam etmeliyiz.Pas oyununu iyi  oynayan iyi bir rakibe karşı oynayacağız.Alt yapı eğitimini almış ne yaptığını bilen bir rakiple karşılaşacağız. Çalışmalarız devam edecek. İnşallah  galip gelecek bir oyun sergileyerek kazanmak istiyoruz.Geçen hafta bir çıkış yakaladık. Şimdi bu Altınordu maçında taraftar desteğine çok ihtiyacımız var. Her şeyi teknik heyet ve futbolcu grubuna bırakmamak  lazım. Bizim birlik beraberliğe ihtiyacımız var.Herkesin bu işin içerisinde olması lazım. Geçmişte olduğu gibi kapalı tribün ile açık tribünün birlikte bağırdığı Kırmızı-Lacivert seslerini özledik. O muhteşem tabloyu Cumartesi günü inşallah görürüz. Ben bunu taraftarımızdan bekliyorum. Açık ve kapalı tribünde ciddi bir taraftar desteği ile maçı kazanmak için her şeyi yapacağız.Rakibi baskı altına alıp üç  puan alarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Ama bu iş kolay değil.Hep birlikte yapılacak bir şey. Bizim taraftarımıza her şeyden çok ihtiyacımız var. Cumartesi günü inşallah futbolcularımıza bu desteği verirler. Ben Cumartesi günü herkesi maça bekliyorum. Bu zorlu yolda takımı yalnız bırakmasınlar.” 

Kaynak: Ercan Aygün