TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta ligde kalma mücadelesi veren Kırşehir Futbol Kulübünde alınan kötü sonuçlardan sonra kan değişikliğine gidildi.
Teknik Direktör Ferhat Timoçin ile yolların ayran Kırşehirspor yönetimi Nazilli Belediyespor’dan ayrılan teknik direktör Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu ile anlaşmaya vardı.
Kırşehir Futbol Kulübü'nden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi;
" Daha önce 2. Lig ekiplerinden Nazilli Bldspor da görev yapan bu yıl kısıtlı imkanlar ile başarılı performans sergileyen Teknik Sorumlu Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu ile yarım sezon anlaşma yapılmıştır.
Teknik Sorumlumuz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu’na tekrardan hoşgeldin diyoruz. Takımımız, ve şehirimiz adına hayırlı olsun."