TTK Genel Müdürlüğünce açılan kursu tamamlayan TTK Armutçuk Müessesesi’nden 25 nezaretçi için hayırlı olması dileğiyle kurban kesim programı düzenlendi.

Yeni nezaretçilerin kursu tamamlamaları nedeniyle Armutçuk Kuyubaşı’nda kurban kesim programı düzenlendi, nezaretçilere kursu tamamlamaları nedeniyle hayırlı olsun, kazasız-belasız çalışma dilekleriyle Kuran’ı Kerim okundu.

Programa TTK Armutçuk Müessese Müdür Yardımcısı Tuğrul Toprakçı, GMİS Armutçuk Şube Teşkilat Sekreteri Sedat Tosun, Şube Mali Sekreteri Kadir Tekin, Amelebirliği Yönetim Kurulu Üyesi Metin Artırmak, Amelebirliği Şube Başkanı Muhammet Kahraman ile nezaretçiler ve maden işçileri katıldı.

Programda bir konuşma yapan GMİS Armutçuk Şube Teşkilat Sekreteri Sedat Tosun, Genel Başkan ile Genel Merkez Yönetim Kurulu ile Şube Başkanı Şanver Turan’ın Ankara’da TÜRK-İŞ Genel Kurulu’nda bulunduklarını belirterek selamlarını ve hayırlı olsun dileklerini madencilere iletti.

Tosun, yeni nezaretçilerin kursu tamamladıklarını belirterek hayırlı olması ve kazasız-belasız çalışma dileğinde bulundu.

Konuşmanın ardından kurban kesimi gerçekleştirildi, Kuran’ı Kerim okundu, dualar edildi.

Kaynak: Haber Merkezi