Yazar Diş Hekimi Bülent Demircioğlu, hafta sonu Zonguldak'ta okurlarıyla buluştu. D&R'ın katkılarıyla düzenlenen imza ve söyleşi günü etkinliği, Esas 67 Burda Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirildi. 

İMZA GÜNÜNE YOĞUN İLGİ
"Sırlarımız Kadar Hastayız", "Ben Annemim Sırlarıyım" adlı iki kitabının ardından "Sırtımdaki Ruh İzi" adlı üçüncü kitabını çıkartan Yazar Demircioğlu'nun imza gününe, Zonguldaklılar büyük ilgi gösterdi.
Etkinlikte kitapları hakkında bilgiler veren Yazar Demircioğlu, okurlarından gelen soruları da cevapladı. Sohbet havasında geçen söyleşinin ardından Yazar Demircioğlu, okurlarına kitaplarını imzaladı.
MADENCİ SAATİ HEDİYE EDİLDİ 
Etkinlik sonunda, Kozlu Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Erman Arslanyılmaz, günün anısına, Yazar Dt. Bülent Demircioğlu'na madenci saati hediye etti.
Etkinlik ve Zonguldak'la ilgili düşüncelerini dile getiren Yazar Dt. Bülent Demircioğlu, "Yeşili unutmuşuz... Zonguldak’ı görünce, yeşil neymiş tekrar hatırladım. Karadeniz'in sıcak insanları beni çok güzel karşıladı. Beni yalnız bırakmayan Zonguldak halkına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmekte dileğiyle…" ifadelerini kullandı.
İlk kez geldiği Zonguldak'a hayran kalan Yazar Demircioğlu, ilimizin tarihi ve doğal güzelliklerini gezdikten sonra Bartın'ın Amasra ilçesine gitti. 

Muhabir: Ersin Çorbacı