Devrek'te Miniklere "Rafadan Tayfa"

Devrek'te Miniklere "Rafadan Tayfa"

Devrek Belediye Sineması yeniden faaliyete başlıyor.

Belediye basın bürosundan verilen habere göre Bir süredir faaliyetlerine ara veren Devrek Belediye Sineması’nın yeni işletme sahibi Serkan Birican oldu.

Sinema ve kafe olarak hizmet verecek olan Devrek Belediye Sineması’nda Pazar ilk film çocuklar için Yönetmenliğini İsmail Fidan’ın yaptığı “Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa” gösterime girecek.

Büyükler içinde yine aynı gün Türkiye genelinde vizyona girecek olan “49” filminin gösterimi yapılacak. Filmin Senaristleri Barış Erdoğan, İlker Arslan, Yönetmeni Hakan İnan yapıyor, İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir ve Kerem Alışık oynuyor.

Devrek’te uzun süredir eksikliği hissedilen Sinemanın yeniden faaliyete geçmesinde Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’un girişim ve gayretleri bulunuyor.

Başkan Çetin Bozkurt, “Sanatsever halkımızı yeniden sinema salonuyla buluşturuyoruz. 22 Ocak Pazar günü saat:12.00’de hizmete girecek olan sinema salonunun Devrek’imizin sosyal ve kültürel hayatına çok önemli katkılar sağlayacağı düşünüyoruz. Bugün yarıyıl tatiline girecek olan çocuklarımıza karne hediyesi olarak ilk gün ‘Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa’ filmi ücretsiz olarak izlettireceğiz. Halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

(Haber merkezi)

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2023, 14:19
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner355

banner319

banner94

banner300

banner299

banner348

banner266