TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecek olan Zonguldak Kömürspor, Bolu'da yaptığı 3. etap kamp çalışmalarını tamamlandı.
Bugün yapılan son antrenman sonrası izin verilen futbolcular 27 Ağustos'ta Zonguldak'ta toplanarak çalışmaları kaldığı yerden devam edecekler.
Kamp çalışmalarını değerlendiren Teknik Direktör Mustafa Özer, transfere ihtiyaç duyduklarını ve kadro derinliğinin olmadığı belirtilerek şu ifadeleri yer verdi;
"3. etaptan oluşan hazırlık döneminin Zonguldak etabı  ölçümler, kondisyon, kuvvet ve anatomik adaptasyon çalışmaları şeklinde geçti.Devrek etabında ise daha çok denenmeye gelen genç oyuncular şans verilerek takıma kazandırılmaya çalıştık.
Bu ilk etap sonunda ihtiyaç olan bölgeler tespit ederek yönetimi rapor verildi. Bu doğrultuda Bolu'da yaptığımız 3. etap kampına 3 yeni transfer katıldı. Fatih, Burak ve Ozan Bolu kampına dahil oldu. Burak ve Ozan'ın antrenman eksiği olduğu için özel bir program dahilinde çalıştılar. Yapılan hazırlık maçlarında takımımızın transfere ihtiyacı olduğu ve kadro derinliği olmadığı tespit edildi. Bu doğrultuda transfer çalışmaları devam ederken lige mevcut kadro ile başlayacağız."
Haber: Ercan Aygün