Zonguldak Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan spor tesisleri ve park alanı hizmete girdi. Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan beraberinde Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız ve Asma Mahallesi Muhtarı Gürbüz Kuğu, Belediye meclis üyeleri ve mahalleli ile birlikte parkın açılışını gerçekleştirdi.
Büyük bir kalabalığın hazır bulunduğu açılışta kurdele kesildi, Asma Mahallesi sakinleri park ve spor tesisine kavuştu.
ALAN VE AVCI BASKET ATTI
Açılışın ardından Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız basket oynadı, 3’lük atışı denedi.
ÖMER SELİM ALAN HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU
Belediye Başkanı Ömer Selim Alan yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Zonguldak Milletvekilimiz Sn. Muammer Avcı, Merkez İlçe Başkanımız Sn. Hüseyin Yıldız, Asma Mahalle Muhtarımız Sn. Gürbüz Kuğu, belediye meclis üyelerimiz ve mahalle sakinlerimizin katılımı ile Asma Mahallemizde yer alan Parkımızın açılışını gerçekleştirdik. 
Söz verdiğimiz gibi daha yaşanabilir bir Zonguldak için çalışmalarımızı tüm gayretimiz ile sürdürüyor, yeni yaşam alanları kazandırmaya devam ediyoruz. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum.”
(Haber: Ender Yüksel)