AK Parti teşkilatı Selim Alan'ın yanında

AK Parti teşkilatı Selim Alan'ın yanında

AK Parti İl Başkanı Muhammer Avcı,  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ve AK Parti il Teşkilat Başkanı Mustafa Çağlayan, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile teşkilatlar arasında sorun yaşanıyor şeklinde çıkan haber ve yorumlara sert tepki gösterdi.
AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı, merkez ilçe başkanı Mükerrem Ayçiçek ve İl Teşkilat Başkanı Mustafa Çağlayan ortak yaptıkları açıklamada, "Selim Alan'ın sonuna kadar yanındayız mesajı verdiler.
Yapılan açıklamada, şöyle denildi:
"Kamuoyuna: Aramıza nifak sokmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz.
Teşkilatlarımız birlik ve bütünlük içerisinde 2023 için hazırdır. Yerel bir gazetede amacı belli olan haberler bizim birliğimize, bütünlüğümüze zarar veremeyeceği gibi, belediye başkanımızın hizmet aşkını, yeni Zonguldak vizyonunu sekteye uğratamayacaktır.
Son 10 yılın yerel yönetimler hizmetsizliğini, gece gündüz çalışarak, bakanlıkları aşındırarak Zonguldak'ımızı hizmet ve eser belediyeciliğine çeviren Sn. Belediye Başkanımızın sonuna kadar arkasındayız. 2023 seçimlerini başarı ile tamamlayıp 2024'te de Zonguldak Belediyesi'ni kimseye kaptırmaya niyetimiz yoktur.
Biz sizin niyetinizin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Moralimizi, motivasyonumuzu bozamayacaksınız. “İstenmeyen Adam” diye algı oluşturulmaya çalıştığınız Ömer Selim ALAN Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından aday gösterilmiş ve 2019'da milletimizin teveccühü ile ipi göğüslemiştir.
Bizler de tüm teşkilatımız ile Sayın Belediye Başkanımızın yanında olarak hizmet ve Eser siyaseti yapmaya devam edeceğiz durmak yok yola devam."
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2022, 15:38
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner346

banner94

banner31

banner299

banner348

banner266