Almanya da ne oluyor! Dernek binasını baldızlarına mı devretti?

Almanya Çaycumalılar Derneği'nin yer aldığı dernek lokalinin, mevcut başkan Tuncay Karalioğlu tarafından baldızlarına tahsis edildiği iddia ediliyor.

Almanya da ne oluyor! Dernek binasını baldızlarına mı devretti?

Almanya Çaycumalılar Derneği'nin yer aldığı dernek lokalinin, derneğin şu anki  başkanı olana Tuncay Karalioğlu tarafından baldızlarına masaj ve güzellik salonu olarak tahsis edildiği iddia ediliyor.

Gelsenkirchen şehrindeki Hassel semtindeki Polsumer str 75'de yer alan dernek lokalinin tabelalarının mevcut dernek yönetimine bile sorulmadan sökülüp, yerine masaj ve güzellik salonu açıldığı bildiriliyor.

Almanya'dan bir vatandaş tarafından gazetemize ulaştırılan bilgiye göre, derneğin kapatılacağını duyuran Şenol Alagöz'ün de Tuncay Karalioğlu tarafından tehdit edildiği iddia ediliyor. 

Tuncay Karalioğlu'nun, Şenol Alagöz'e '' Beni rezil ettin. Ben yanarsam, sen de yanarsın '' şeklinde tehditvar konuşmalar yaptığı da iddialar arasında yer alıyor,

İddiaların doğru olup olmadığının araştırılması ve dernek başkanı Tuncay Karaalioğlu'nun konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2023, 13:30
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner355

banner319

banner94

banner300

banner299

banner348

banner266