BAŞKAN BOZKURT'TAN MİNİKLERE MESAJ

BAŞKAN BOZKURT'TAN MİNİKLERE MESAJ

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 2022-2023 eğitim öğretim yılı, yarıyıl tatilinin başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı

Başkan Bozkurt, mesajında, “Yorucu bir yarı dönem geçiren, geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan değerli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.” dedi.

Öğrencilerin yarıyıl tatilinde yapacakları iç muhasebeyle I. dönemi değerlendirme şansı bulacaklarını belirten Başkan Çetin Bozkurt, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Çocuklarımız bizlerin en büyük değerleridir. Bu nedenle yapacağımız en büyük yatırım çocuklarımızadır. Amacımız, çocuklarımızın her dönem başarılı ve iyi eğitimli olabilmelerine imkan sağlamak, geleceğe daha güvenli ve bilinçli bakabilmelerine olanak hazırlamaktır. Bir dönem boyunca gösterdiğiniz gayret nedeniyle çocuklarımızı kutluyorum. Aldığınız karneler, kişiliğinizi, zekanızı kategorize eden bir gösterge değildir. Karne, eğitim-öğretim ortamlarında bir dönem boyunca sergilediğiniz performansın geri bildirimidir. Zayıf ve güçlü yönlerinizin farkına varmanız, eğer varsa eksikliklerinizi analiz etmeniz ve bir dahaki dönem için tedbirler almanız adına bir olanaktır. Karnenizdeki notlar ne olursa olsun, çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı, başarabileceğinize dair güveninizi hep diri tutmanızı diliyor, tüm öğrencilerimize sevgilerimi iletiyorum”

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2023, 15:26
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner355

banner319

banner94

banner300

banner299

banner348

banner266