BOZKURT REGAİP KANDİLİ’Nİ KUTLADI

BOZKURT REGAİP KANDİLİ’Nİ KUTLADI

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Regaip Kandili nedeniyle belediye basın bürosundan bir mesaj yayınladı. Mesajında, birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Bozkurt, “Regaip Kandilinin hayırlara vesile olmasını” diledi.

Başkan Bozkurt mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Regaip, rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisidir. Toplum olarak bu mübarek geceyi değerlendirerek birbirimize kenetlenmeliyiz. Birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmeliyiz. Bu manevi iklimi fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalıyız. Sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz. Üç aylar diye bilinen çok bereketli maneviyat mevsiminin habercisi olan Regaip Kandili, bizlere hayatın sonsuzluk okyanusunda buluşmak üzere akıp gittiğini ve geride sadece Allah’ın rızasına uygun iyi ve yararlı amellerin kalacağını bir kez daha hatırlatmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek üç ayların ve Regaip Kandilinin tüm halkımıza ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum”

(Haber merkezi)

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2023, 15:03
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner355

banner319

banner94

banner300

banner299

banner348

banner266