İnağzı taksi durağı istiyor..

İnağzı taksi durağı istiyor..

Mahalle Muhtarı Hamzaçebi, İnağzı'na taksi durağı istedi.

Zonguldak'ın İnağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Hamzaçebi, merkezden uzak olan yaklaşık 4 bin nüfuslu İnağzı'na en az 2 araçlıkTaksi Durağı istediklerini söyledi.

Konu ile ilgili olarak Zonguldak Belediyesi trafik komisyonuna, Valilik trafik komisyonuna ve Şoförler Odası'na seslendiğini ifade eden İnağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Hamzaçebi şunları söyledi:
VATANDAŞIMIZ ZOR DURUMDA KALIYOR

"İnağzı Mahallesi'nde bazı bu acil durumlarda taksi çağırmak zorunda kalınıyor. İnağzı mahallemiz merkezden uzak olduğundan sebep gidip gelmesi zor oluyor.  Dolayısıyla mahallemize en azından 2 araçlık bir taksi durağı tahsisi edilmesi için, artık belediye trafik komisyonu mu karar veriyor, valilik trafik komisyonu mu karar veriyor yoksa şoförler Derneği mi karar veriyor bilemiyorum ama biz bunu  mahalle muhtarlığı olarak talep ediyoruz. Bu konuda bir de yardımcı olunmasını talep ediyoruz

KUPUZ'A, FENER VE İNCİVEZ'E TAHSİS EDİLDİ, İNAĞZI OLARAK  BİZDE İSTİYORUZ..

Kapı fener ve incivez mahallelerine taksi durağı tahsis edildiğini yeni adı olarak kendilerine de taksi durağı tahsil edilmesini istediklerini ifade eden mahalle Muhtarı Mustafa Hamza Çebi sözlerini şu şekilde devam etti:

"İnağzı Mahallesi nüfusumuz yaklaşık olarak 4 000 ve oldukça kalabalığız. Acil durumlar da oldukça sıkıntı çekiyoruz  Belirli saatten sonra araç olmadığından acil durumlarda vatandaş sıkıntı çekiyor bu konuda eğer yardımcı olunursa seviniriz  Bildiğim kadarıyla en son, Kupuz'a Fener'e ve İncivez'e taksi durağı tahsis edilmişti  Bizde aynı şekilde İnağzı'na taksi talep ediyoruz  

Buna sadece İnağzı olarak bakılmasın, bitişiğinde hemen Çamlık mahallesi ve denizevler sitesi var herkese olumlu yönde etki ederek onlar da bu hizmetten yararlanmış olacak."
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2022, 13:56
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner346

banner319

banner94

banner31

banner299

banner348

banner266