Mazbatayı alan Gülay: Kavga etmeye gelmedim! 

Mazbatayı alan Gülay: Kavga etmeye gelmedim! 

İyi Parti İl Başkanı Erdal Gülay, mazbatasını alarak göreve başladı. Geçtiğimiz günlerde  İyi Parti İl Başkanlığı seçimi yapılmıştı. Seçimlerde iş insanı Erdal Gülay 240 oy alarak İl Başkanlığına seçildi.

Gülay bugün, partililerle birlikte Zonguldak Adliyesine giderek seçim müdürü Eren Şahin’den mazbatasını aldı. İyi Parti İl Başkanı Erdal Gülay’a Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk’le eşlik etti.

KAVGAYA DEĞİL KUCAKLAMAYA GELDİM 

İyi Parti İl Başkanı Erdal Gülay, herkese teşekkür ederek, “Değerli belediye başkanım ilçe başkanlarım il ve ilçe yönetim kurulu arkadaşlarım birinci ayın 10.05.2023 Pazar günü gerçekleşen iyi Parti üçüncü olan il kongremizde delegelerimizin kullanmış olduğu oylar neticesinde altı oy farkla da olsa biz bu gömleği giydik. Mazbatamızı da bugün sizler huzurunda aldık. Bu dava da bize güç veren bize destek veren bizi onurlandıran oy veren vermeyen salonda bulunan iyi partili üye delege gibi misafirleri Zonguldak adına partimiz adına şahsım ve yönetim kurulu adıma teşekkür ediyorum. Bu gömleği giyerken ateşten bir gömlek olduğunu biliyorum ama şunu demiyorum zor bir görev aldım demiyorum ben zoru severim zoru başaracağım. Allahın izniyle de bu partide küskün dargın kimseyi bırakmayacağım herkesi kucaklayacağım bunuda herkes görecek. Şunuda kimse unutmasın burada herkes buradan duysun sayın genel başkanımıza iyi parti camiasına Zonguldak da il başkanına ilçe başkanlarına yöneticilerine sosyal medyadan ya da kahve köşelerinden birileri üslubunu aşarak bir söz de bir serzenişte bulunursa bunuda kesinlikle ve kesinlikle gözardı etmeyeceğim gerekeni neyse gereken neyse gereken süreci resmi olarak böyle kişisel bir kavram kimse yok ben bu göreve gelirken kavga etmeye gelmedim herkezi kucaklamaya geldim burada kocaman bir aile var ben sen suçlusun sen bucusun diyerek ben kimseyi ötelemiycem herkesi kucaklayacağım. şurada bir hafta on gün ziyaretlerimiz olacak ziyaretler bizlere karşı yapılacak ondan sonra da ben bütün ilçelerimizde bir istişare ziyareti yapacağım. hem teşekkür amaçlı hem istişare amaçlı herkesi kucaklamak adına bu görevi ben yerine getireceğim bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz genel başkanımız Sayın Meral Akşener Zonguldakdaki neferi ve askerleriyiz ve kocaman bir aileyiz bu anlamda burada bulup siz değerli basın mensupları da teşekkür ediyorum sayın belediye başkanım Vedat Öztürk ve tüm ilçe başkanlarıma yöneticilerime hepsini ayrı ayrı teşekkür eder saygılarımı sunuyorum sağ olun varolun”dedi.

(Haber: Aytaç Öztürk)

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2023, 15:28
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner355

banner319

banner94

banner300

banner299

banner348

banner266