Müteahhit mağdur etti: Vatandaş isyanda!

Zonguldak'ta müteahhit bina yaparken arsasında lağım giderini patlatılan ve ağaçları sökülen vatandaş isyan etti.

Müteahhit mağdur etti: Vatandaş isyanda!

İnşaat Yapılırken iş makinesi ile lağım gideri patlatılan ve arsasına  zarar verilen vatandaş müteahhiti tepki gösterdi

Zonguldak Tepebaşı Mahallesi Statüstü 88 Küme Evler'de ikamet eden  Güray Aydoğdu(47), Belediye Başkanlığı seslenerek mağduriyetlerin gidilmesini istedi.

Güray Aydoğdu, "Burada  inşaat yapılırken müteahhit kendi alanı diye bizim tapulu arsamıza girdi buradaki arsa kepçeyi soktu burada ağaç vardı ağacı talan etti, toprağı talan etti, burada lağım küpleri vardı gideri vardı ve bir seneden beri artık iş makinesi kırdığından dolayı lağım açıktan akıyor.  Biz artık camları açamaz hale geldik. Çocuklarımızın sırtını artık sinek ısırıkları oluşmaya başladı. Müteahhit burayı talan etmesine rağmen burada hiçbir şekilde burayı. Biz burada toprağın yeniden doldurulmasını istiyoruz, alanın düzeltilmesini istiyoruz. Lağım giderinin tamir edilmesini istiyoruz.
Birçok dilekçe vermemize rağmen bu konuda belediye bize dönüş yapmadı. Bir bu durumdan çok rahatsızız ve burada halen daha da lağım akıyor. Biz bahçeöizde ki ağım giderinin tamir edilerek toprakla doldurulmasını ve düzeltilmesini talep ediyoruz.
Buradan da belediye Başkanımız Sayın Ömer Selim alan'a sesleniyoruz. Çünkü biz birçok belediyede birçok kişiyle görüşmemize rağmen bizi geçiştirdiler. Belediye başkanımızdan bu mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz." dedi.
(Haber-Asım Atakan Alkan)

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2023, 15:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 1 hafta Önce

belediye mütahite gereken cezayı kesmeli vatandaşın magduriyetini gidermeli...

banner302

banner261

banner355

banner319

banner94

banner300

banner299

banner348

banner266