"VALİMIZE PARMAK SALLAYAMAZSIN HADDİNİ BİL OMURGASIZ ADAM"

"VALİMIZE PARMAK SALLAYAMAZSIN HADDİNİ BİL OMURGASIZ ADAM"

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Fox Ana Haber Spikeri Selçuk Tepeli’nin Vali Mustafa Tutulmaz’ı hedef alan açıklamalarından dolayı çok sert tepki gösterdi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Sunucu Tepeli'ye, devletin valisine parmak sallayamazsın haddini bil ve kendine gel" diyerek şöyle konuştu:

ASIL SEN ÖNCE HADDİNI BİL..

"Fox TV sunucusu Selçuk Tepeli diye bir muhabir Cumhuriyet Bayramı konseri ile ilgili aklınca, mesnesiz, hiçbir şey bilgi sahibi olmadan açıklama yapıyor. Ne diyor "Zonguldak Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz Sen kimsin ya"  Devletin Valisine Sen parmak sallayamazsın, devletin valesini Sen kimsin diyemezsin, Sen önce haddini bil. Yakın zamanda bir maden kazası yaşandı ve acımız var. Konserin sırası mı şimdi. Sayın Valimizi Zonguldak halkı olarak sonuna kadar destekliyoruz ve kamuoyundan da aldığı karar nedeniyle destek almaktadır. Sen ne demek istiyorsun, kimin ağzıyla konuşuyorsun. Biz seni çok iyi tanırız, biz seni çok iyi biliyoruz.  Bu söylenenlerinden dolayı seni şiddetle kınıyoruz. Sen bir defa devletin validine sen kimsin diyemezsin, kimden alıyorsun sen bu gücü hadsiz herif, omurgasız adam  Zonguldak Valimizin sonuna kadar yanındayız. Acımız var ve bizim bu acımızı daha tazeleme, kendine gel. Bir daha Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bakanıyla, Valisi ile konuşurken dikkat et kendine" dedi.
(Haber-Ercan Demir)

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner346

banner94

banner31

banner299

banner348

banner266