Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde son 4 günde belediye tarafından 9 vefat anonsu yapıldı. Çeşitli nedenlerden dolayı hayatlarını kaybeden vatandaşlar için yapılan anonslarda Devrek Belediye Başkanlığı tarafından hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı temennisinde bulunuldu, cenaze namazlarının kılınacağı camiler ve defnedilecek mezarlıkların duyurusu yapıldı.

DEVREK BELEDİYESİ'NDEN SON 4 GÜNDE VERİLEN CENAZE ANONSLARI

1-İlçemiz Kabaca Köyü merhum Şaban Tilki eşi, ilçemiz esnafından Sadık Çeliktaş'ın kayınvalidesi, Muammer ve Muharrem Tilki'nin anneleri Zeynep Tilki vefat etmiştir.
Cenazesi ikindi namazına müteakip Kabaca Köyü Merkez Mahallesinde defnedilecektir.

2-İlçemiz sakinlerinden Hasan Yağcıoğlu eşi, Görkem, Gözde ve Tolga Yağcıoğlu'nun anneleri, Tuğba Sarı'nın ablası, Ergin Sarı'nın baldızı, Zafer Yaz ve Burak Görler'in kayınvalideleri Ayşe Yağcıoğlu vefat etmiştir.
Cenazesi saat 15.00'te İsmetpaşa Mahallesi İnönü Caddesi üzerindeki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Merkez Yeni Camide kılınacak cenaze namazının ardından şehir mezarlığına defnedilecektir. 

3-İlçemiz sakinlerinden merhum Rasim Çıtlık ve merhume Habibe Çıtlık'ın oğullar, Sadettin, Şeref ve Şendoğan Çıtlık'ın abileri, Erman ve Turgay Çıtlık'ın babaları, Tunay, Serdar, Rasim ve Sevil Çıtlık'ın amcaları, Şermin Çıtlık'ın kayınpederi, Nezahat Çıtlık eşi Sabahattin Çıtlık vefat etmiştir.
Cenazesi saat 14.30'da Yeni Mahalle Eski Ortaokul Sokaktaki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Merkez Yeni Camide kılınacak cenaze namazından sonra Halilbeyoğlu Köyündeki aile mezarlığında defnedilecektir.

4-İlçemiz Yağmurca Köyü Çıplaklar Mahallesinden Ayşe Şallı vefat etmiştir.
Cenazesi saat 11.00'de Yağmurca Köyü Çıplaklar Mahallesinde defnedilecektir.

5-Tellioğlu Köyü Merkez Mahellesinden Adil Davulcu eşi Cemile Davulcu vefat etmiştir.
Cenazesi ikindi namazına müteakip Tellioğlu Köyündeki aile mezarlığına defnedilecektir.

6-İlçemiz Mekekler Köyünden Rabia Özmekik eşi, ilçemiz esnafından Mehmet Özmekik, Serkan (Toz) Özmekik, Belediyemiz çalışanı Satılmış Özmekik ve Dilek Özmekik'in babaları, Zafercan, Berke, Berat Bünyamin, Yusuf Özmekik, Cemre ve Caner Ulupınar'ın dedeleri eski taksi şoförü Tozyemez Zafer Özmekik vefat etmiştir.
Cenazesi saat 12.00'de Yeni Mahalle Topyeri küme evlerinden alınarak öğle namazına müteakip Mekekler Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Mekekler aile mezarlığına defnedilecektir.

7-İlçemiz Nizamlar Köyünden merhum Siyami ve Hatice Kavak'ın oğulları, Şenay Çekeneci ve Gökhan Kavak'ın babaları, Talha Çekeneci ve Esra Kavak' ın kayınpederleri, merhume Fatime Kavak eşi Şaban Kavak vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Nizamlar Köyü Merkez Mahallesinde defnedilecektir.

8-İlçemiz Dedeoğlu Köyü Köstekciler Mahallesinden, merhum Necati Köstekci ve merhume Emine Köstekci'nin oğulları, Durmuş Köstekci, Ekrem Köstekci ve Elif Ayva'nın babaları maden emeklisi Ömer Köstekci vefat etmiştir.
Cenazesi saat 12.00'de Dedeoğlu Köyü Köstekciler Mahallesindeki evinin önünden alınarak öğle namazına müteakip Dedeoğlu Köyü Kocabaşoğlu Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile mezarlığına defnedilecektir.

9-İlçemiz Madencioğlu Köyü Hüseyinbeyler Mahallesinden, İsmail oğlu Satılmış Karagel vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Madencioğlu köyü Hüseyinbeyler Mahallesinde defnedilecektir.

Kaynak: Ender Yüksel