Öztürk, "25 belediyenin hepsine AK Parti olarak talibiz sözleri bizleri yaralıyor" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mustafa Öztürk, AK Parti İl Başkanı Mustafa Öztürk'ün 25 ile 25 hedefinin Cumhur ittifakını ruhunu yaraladığını ifade etti.

MHP olarak kendilerini de belediye başkan adayları ile yerel seçimde yarışacaklarını hatırlatan MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk şunları söyledi:

"Her platformda ve her ortamda AK Parti olarak İlimizdeki 25 belediyenin 25 ine de talip olduklarını beyan eden AK Parti İl Başkanı ve milletvekillerimiz maalesef Cumhur İttifakı ruhuna aykırı hareket edip yaralamaktadırlar.

Bilge Liderimiz Sn Devlet Bahçeli Bey’in emir ve talimatlarıyla, şu ana kadar bizler hep Cumhur İttifakı’nın yanında olduk.
15/11/2023 tarihi itibariyle yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Sadir Durmaz Bey ile yapmış olduğumuz istişare sonucunda, Zonguldak ilindeki 25 belediyenin 25 ine de talip olduğumuz açıklıyorum.Zaten yaklaşık 3 aydır ev ev , sokak sokak yerel yönetimler seçimi için çalışmalarımız devam etmektedir.
Aday adaylarımızla her belediyede varlığımızı farkedilir bir şekilde göstereceğiz .Bundan hiçbir gönüldaşımızın şüphesi olmasın.Zonguldak’ımız için en hayırlı olanın gerçekleşmesini diliyorum' dedi.

Kaynak: Ercan Demir