Zonguldak Valiliği tarafından polis evinde Ramazan Bayramını birinci gününde bayramlaşma programı düzenlendi.

Bayramlaşmaya Vali Mustafa Tutulmaz, AK Parti Zonguldak Milletvekille Polat Türkmen ve Ahmet Çolakoğlu , Cumhuriyet Halk Parti Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz, Karadeniz  Bölge Komutanı Tuğgeneral Niyazi Uğur, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç,  Zonguldak eski Milletvekili Ali Uzun, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor İsmail Hakkı Özölçer, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile daire müdürleri katıldı.

Potokol Vali Mustafa Tutulmaz ile Bayralaştıktan sonra salona geçildi.


Vali Tutulmaz; ‘Bayramı bayram gibi yaşıyoruz’


Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, “ Sivil toplum kuruluşlarımızın, siyasi parti temsilcilerimizin Değerli mesai mesai arkadaşların ve basın mensuplarının bayramını kutluyorum.Bayramı bayram gibi yaşıyoruz, bu büyük bir mutluluk. Bizim büyük kesimlerinin, katmanlarının burada olması büyük bir başarı. Bundan dolayı da büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etmek istiyorum. Zonguldak paylaşımda buluşabilmek bize için büyük bir mutluluk.  Bugün burada bunuda gerçekleştirmiş oluyoruz. Buna katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum”diye konuştu.


Başkan Selim Alan; ‘İnşallah daha büyük sıkıntılar yaşamayız’


Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, “Ne kader hasret kaldığımızı uzak kaldığımızı hatırlıyoruz. İnşallah bir daha büyük sıkıntılar yaşamayız. Bütün insanlığın Zonguldak’ın bu görüntülere ihtiyacı var. Buradaki kardeşlik bu güneşli havadaki bu güzel görüntü nice bayramlara birlikte ulaşırız. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Ben hepinizin bayramını kutluyorum”dedi.

Törende AK Parti Zonguldak milletvekili Polat Türkmen ve Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Deniz Yavuzyılmaz da konuşma yaparak Bayramı kutladıklarını ifade ettiler.

Diğer yandan Kanal Z mikrofonlarına konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, AK Parti Zonguldak milletvekili Polat Türkmen, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor İsmail Hakkı Özölçer, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve AK Parti Merkez ilçe başkanı Mükerrem Ayçiçek, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve İl Jandarma Komutanı Albay Cezmi Yalınkılıç Zonguldak halkının bayramını kutladığını ifade ettiler.
(Haber-Ercan Demir)