Zonguldak hakemliği bir değerini daha başka bir ile gönderdi. 2021 yılında Zonguldak İl Hakem Kurulu'na başlatmış olduğu Futbol Aday Hakemlik kursuna katılan ve kursu başarıyla tamamlamasının ardından önce aday hakem, ardından Zonguldak İl Hakemliği'ne terfi eden Kerem Öztürk, 2 yıldır Zonguldak'ta yönettiği başarılı maçlarla dikkatleri üzerine çekti, kısa sürede İl Hakem Kurulu'nun gözdesi oldu.
ÖĞRETMEN OLARAK AĞRI DOĞUBEYAZIT'A ATAMASI GERÇEKLEŞTİ
Futbol hakemliğinin yanı sıra öğretmen adayı olan Kerem Öztürk son öğretmen atamalarında kuradan çıkarak en kutsal mesleklerden birisi olan öğretmenliğe adım attı. Kerem Öztürk, Ağrı Doğubeyazıt Çiftlik İlkokulu'nda 2023-2024 eğitim öğretim yılında öğretmenliğinin ilk yılını yaşayacak.
ZONGULDAK'TAN AYRILDI AĞRI'YA GİTTİ
25 yaşındaki Futbol Hakemi Kerem Öztürk bugün Zonguldak Belediyesi 100.Yıl Terminali'nden ailesi ve hakem arkadaşları tarafından ilk görev yeri Ağrı Doğubeyazıt'a uğurlandı.
Kerem Öztürk çok sevdiği futbol hakemliğine Ağrı'da devam edecek. Hayalindeki mesleği öğretmenliğe ise Doğubeyazıt Çiftlik İlkokulu'nda başlayacak.
ZONGULDAK'TA EN SON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MAÇINA ÇIKTI
Kerem Öztürk Zonguldak'ta en son Haziran 2023'te Fener Sahası'nda oynanan U15 Türkiye Şampiyonası yarı final maçlarında Zonguldaklı B Klasman Hakemi Eren Gökmen ve İl Hakemi Yunus Emre Yüksel ile birlikte Dolayobaspor-Bağlarbaşıspor maçına çıktı.

(Haber: Ercan Aygün)