Amatör Kulüplere malzeme desteği

Amatör Kulüplere malzeme desteği

Amatör Kulüplere malzeme desteği

Zonguldak Valiliği ve Özel İdare tarafından Zonguldak’ta çeşitli branşlarda faaliyet gösteren toplam 142  kulübe 300 bin TL tutarında malzeme desteğinde bulundu.

Malzemelerin  dağıtım töreni  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcu farikası salonunda gerçekleştirildi.

Törene  Vali Erdoğan Bektaş, Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan,  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel,  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, bazı daire müdürleri, protokol üyeleri, kulüp temsilcileri katıldı.

Törende bir konuşma yapan Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş,  toplamda 300 bin TL tutarında  yardımda bulunduğunu  belirterek spor yapmanın önemine değindi. Bektaş şunları söyledi,”  Modern spor tesislerimizle gençlerimize hizmet veriyoruz. Bu tesislerin  dolması ve 24 saat faal olmasını çok önemsiyoruz. Çok güzel salonlarımız, statlarımız, havuzlarımız, antrenörlerimiz var. Tüm bu olumlu unsurların  geri dönüşü olmalı. İnsanlar spor yapmalı, Milli sporcular yetişmeli. Gençlere spor  yaptırmaları adına  amatör spor kulüplerimize çok iş düşüyor. Bu malzemelerin dağıtılmasında katkısı olman herkese teşekkür ediyorum. Kulüplerimize başarılar diliyorum” dedi

Konuşmaların ardından  kulüplere malzemeleri dağıtıldı.

HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner266

banner94

banner262

banner31

banner44

banner283