Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Zonguldak İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Yunus Aydoğan ve kurul üyeleri Umut Orhan, İhsan Can Tosun, İrem Papila ve Ahmet Can Sarı’dan oluşan heyet sırasıyla; Mükerrem Aydoğan’ın işletmecisi olduğu Mevsimlik , Simten Orhan Papila’nın işletmecisi olduğu Shopier Kozmetik ve Doruk Alpan’ın işletmecisi olduğu Burger İnn işletmelerini ziyaret ederek işletme sahiplerinden işletmelerinin kuruluş hikayelerini ve işletme süreçlerinde yaşadıkları deneyimleri dinlediler.

Genç Girişimciler kurulundan beklentilerini aldılar.
(TOBB) Zonguldak İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Yunus Aydoğan; “İlimizde mevcut genç girişimcilere ait işletmeleri ziyaret ederek onların deneyimlerini, kuruluş ve işletme sürecinde yaşadıkları güçlükleri ve genç girişimci olmanın sağladığı avantajları öğreniyoruz. Genç Girişimcilerimizin odamızdan ve bizlerden beklentilerini alıyoruz. Edindiğimiz bilgiler yapacağımız çalışmalarda yol gösterici olacak. Genç Girişimci arkadaşlarımıza deneyim paylaşımları ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Benzer ziyaretlerimizi yapmaya devam edeceğiz.
Edindiğimiz bilgiler ve aldığımız beklentileri Odamız yönetimi ile paylaşarak bir yol haritası belirleyeceğiz. İlimizde gençleri girişimciliğe özendirmek için çalışmalar yapıyoruz. Mevcut genç girişimcilerimizi beklentilerini de alarak onların önünün açılması için çalışmalar yapacağız. Faaliyetlerimize verdiği desteklerden dolayı Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’e teşekkür ediyorum “dedi.

Kaynak: Haber Merkezi