Halkımıza nasıl DEVA olacağımızı anlatıyoruz

Halkımıza nasıl DEVA olacağımızı anlatıyoruz

Deva Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Ünal Kurt, Partisini kuruluşunun 1. Yıldönümü kutladı.
Ünal kurt yaptığı açıklamada, “Deva Partisi, Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan ve arkadaşları tarafından 9 Mart 2020 tarihinde kuruldu. Sevinçliyiz ki bugün Deva’mızın 1. yaş günü. Bugüne özgü 81 ilde ve tüm ilçelerimizde Deva kadroları olarak sahada vatandaşımızla buluşup, hasbihal ettik. Çaycuma’mız’da hem çarşıda hem de istasyonda nasıl Deva olacağımızı anlattık. 
Tebessüm ile kapı kapı, dükkan dükkan dolaştık. Halkımız adeta bir kurtarıcı bekliyor. Esnafından öğrencisine, çiftçisinden, emeklisine, iş insanından, memuruna zayıflayan refah düzeyi adeta herkesi mutsuzluğa sevk ediyor. 
Deva Partisi olarak, kavgadan gürültüden uzak, halkın topyekün huzuru için siyaset yapmaya geldik. Ne körü körüne muhalefet, ne de külhan beyliği iktidarı olma derdimiz yok. Tek derdimiz, ülkemizin kötü gidişatına bir dur deyip, memleketimizi hak ettiği çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkartmak. Gayemiz; kutuplaşmadan, yan yana, hep birlikte ortak paydalara sarılmış, mutlu bir Türkiye inşa etmektir. “ dedi.
(Haber-Ercan Demir)

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114