Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem, kent genelinde incelemelerine ve mahalle gezilerine devam ediyor. Tepebaşı Mahallesi’ni ziyaret eden Erdem, mahalle halkı orasında Çukur olarak tabir edilen Sarı Toprak Sokak’ta  vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinledi.
ÇUKUR’DA SORUNLARI YERİNDE GÖRDÜ

 Erdem’e Mahalle ziyareti sırasında  CHP İl Başkanı Devrim Dural, Merkez İlçe Osman Zaimoğlu, Belediye Meclis Üyesi Atınç Kayınova, Fırat Birkan, Hakkı Güney, Tepebaşı Mahalle Muhtarı Ufuk Keskin ve Belediye  teknik ekibi eşlik etti.

Tepebaşı Mahallesi komple dolaşın ve mahalle  sakinlerine yoğun ilgi ve sıcak karşılamaları için teşekkür eden Başkan Erdem, şehrin her köşesinde halıhazırda çalışmaların büyük bir özveriyle devam ettiğini ifade etti.

Belediye Başkan Tahsin Erdem, mahalle ziyaretlerinde özellikle aciliyet sırasına göre sorunları doğrudan gözlemleyip, bu sorunlara yönelik çözüm odaklı çalışmalar yürütüyor. Belediye’den yapılan açıklamada “Zonguldak Belediyesi olarak halkın sesine kulak veriyor, sadece gözle görünen sorunlara değil, kentimizin her alanında kalıcı hizmet vizyonuyla daha yaşanabilir bir Zonguldak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” denildi

Kaynak: HABER MERKEZİ