Kilimli'den güzel haberler gelmeye devam ediyor

Kilimli'den güzel haberler gelmeye devam ediyor

Kilimli ilçesinde sokak hayvanları için barınak yapımına başlanıldı.
Sokak hayvanları için barınak yapılması hayvanseverler tarafından memnuniyette karşılandı.

Sokak hayvanları yararına yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile tanınan Kilimli İlçe Halk Egitim Merkezi Halk Oyunları Eğitmeni Nur Sarı, Kilimlide yapımına başlanan barınakla ilgi yetkililere teşekkür ederek şunlar söyledi:

“Kilimlide barınak ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Kısa bir zamanda iyi ve güzel bir yol almanın mutluluğu var .Kilimli Fen işleri müdürlüğü, Temizlik işleri müdürlüğü ve Su işleri ,tüm gayretiyle barınağı daha güzelleştirmeye devam etmektedir. Barınağın Çevresi kepçe yardımıyla genişletildi ve çevresi açıldı , Sonrasında ön tarafı tel örgülerle cevrelendi , cevredeki yabani otlar kesildi ve pislikler çöpler temizlendi, Giriş kısmına mıcır döküp serildi yağmurda ve karda çamur olmasından koruldu , barınağın içerine musluk ve hortum takılarak içerideki Su sorunu çözüldü ve iKi Oda yapıldı kilitlene bilir.
Barınak hayata geçtiğinde veteriner desteği sağlandı ve yine ilerleyen zamanlarda eleman verilecektir .Yapılan  ve yapılacak olan herşey için  Kilimli Belediyesi Belediye Başkanı Kamil Altın 'a sonsuz teşekkür ediyoruz. 
Fen işleri ekibi Ve fen işleri Müdürü Anıl Arda'ya, Temizlik işleri ekibi ve Şef Adnan Balçın’a çok teşekkür ediyoruz.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2023, 12:33
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner355

banner319

banner94

banner300

banner299

banner348

banner266