İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, yeniden yapılanma kapsamında il merkez ilçe ve Kozlu' da yeni yönetimlerin oluştuğunu belirtti.
iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından Yeni yönetimin onaylandığını belirten Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, İyi Parti'nin emin adımlarla ilerlediğini belirterek şunları ifade etti:
"Yeni bir heyecanla, yeni bir ruh ve anlayışla Partimizin tüzüğüne uygun hareket etmek ve partimizi bundan sonraki süreçlere taşımak amaçlı yeniden yapılanmamız kapsamında İL Başkanlığımızın teklifi doğrultusunda, İlde Yavuz Erkmen başkanlığında, Merkez İlçede Erdal Gülay, Ereğli İlçesinde Dr.Evrim Balbaloğlu, Kozlu İlçesinde Ender Adįbaş tarafından oluşturulan yeni il ve ilçe yönetim kurulları asıl ve yedek üye listeleri ile İl Disiplin Kurulu listesi Partimiz Teşkilat Başkanlığınca uygun görülerek Sn.Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından onaylanmıştır.
Kuruluşundan bugüne partimiz teşkilatlarında görev alan ve emek veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederken, yeni Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyesi olarak görev alan arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz.
Kuruluşundan bugüne aradan çok kısa bir süre geçmesine rağmen halkımızın umudu olan ve kısa sürede Gn. Başkanımız Sn. Meral Akşener önderliğinde başarılara imza atan İYİ Parti , bundan sonrada gerek ilimizde gerekse tüm Türkiye’de güçlenerek iktidar yolunda emin adımlarla yürütecektir. Tüm vatandaşlarımızı İYİ Parti çatısı altına davet ediyor , tüm İYİ Parti camiası adına içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz."
İL ASİL YÖNETİM LİSTESİ
1-Yavuz ERKMEN
2-Vahdettin VELİOĞLU
3-Salih ALEMDAR
4-UZ.DR. İsmet ONUK
5-OP.DR. Turgay TUĞ
6-Mustafa Adil ÖZKAN
7-Yaşar KOÇ
8-Adnan ÖMÜR
9-Sonay ŞENTÜRK
10-Dilay KÜÇÜK
11-Bayram DEMİR
12-Cumhur CİNAL
13-Fikri BOZ
14-Ayşe YANIK
15-Özlem Sabahat DİBLEN
16-Bülent KARAKOÇ
17-Mehmet LİKOĞLU
18-Macit YAMAN
19- Cafer ERCAN
20-Meftun SAYILI
21-Çağrı AYDIN
22-Berk PAK
23-Dursun ŞİRİN
24-Erhan BİLGİN
25-Ekrem GÜLLÜDAĞ
26-Şenol YAYLA
27-Nilgün UZUN
28-Korhan ÇATAK
29-Mukatder GÜNEY
30-Murat BAHADIR
31-Onur ULUSOY
32-Nebiye KÖROĞLU
33-Ruşen ÇİMEN
34-Murat KESKİN
35-Bayram KÖSE
36-Cumali KAPTAN
İL DİSİPLİN KURULU
1-Asım TAZEGÜL
2-Hasan CINDIR
3-Şeniz YÜZGEÇ
4-Mustafa BIÇKICI
5-Kazım BAYRAK
6-Mehmet KÜKNER
7-Nevzat HALAT
8-Şule AYDIN
9-Metin ŞEREF
Kozlu İlçe Yönetim Kurulu Listesi
1-Ender ADIBAŞ
2-Ali ÖZDEMİR
3-Erdoğan GÜVEN
4-Yüksel GÜNDÜZ
5-Selçuk SEZER
6-Nebahat YAVUZ
7-Selim SOFU
8-Erkan MISIRLI
9-Hakan ÇORAK
10-Serkan KIZIL
11-Volkan ÖZTÜRK
12-Arzu AYDIN
13-Murat ERBAY
14-Ayla KELEŞ
Merkez İlçe Yönetim Kurulu Listesi
1-Erdal GÜLAY
2-Haydar GÖKÇE
3-Adnan ÜNTÜRK
4-Orhan YILMAZ
5-Kemal HARMANKAYA
6+Mehmet UYSAL
7-Orhan OKUMUŞOĞLU
8-Arif AKÇA
9-Çetin TERZİOĞLU
10- Durmuş KUNDAKÇI
11-Ahmet ÇOBAN
12-Hayriye ACAR
13-Mehmet TIĞ
14-İsmail ALTINKAYA
15-Cihat VARIŞ
16-Cem TEKİNIRK
17-Birgül ERTEK
18-Alim Emre DEMİROĞLU
19-Fikret HIRABAŞ
20-Yaşar ÇEBECİ
(Haber-Ercan Demir)