PTT ve Türk Telekom’dan 23 Nisan’da çocuklara…

PTT gerçekten bu yıl.

2021 yılı atılım ve atak bir yıl ilan etti.

Peş peşe yeni hamleleri görüyoruz.

PTT Zonguldak il müdürlüğü de çok yoğun ve başarılı çalışmalara imza atıyor.

Bugün için 23 Nisan çocuk bayramı pandamı nedeni ile sokağa çıkma yasağına denk geldi.

Yani bayram çocuklar açısından kutlanamadı.

Buruk oldu.

Okullar yok.

Sokağa çıkma yasağı var.

Yoğun hastalık kol geziyor.

Onun için bu sene.

Ve geçen yol.

23 Nisan çocuk bayramını kutlama nasip olmadı.

Buna rağmen.

PTT.

Çocukları unutmadı.

Onları hatırladı.

PTT ve Türk Telekom’dan çocuklara çok değerli hediyeler.

23 Nisan geçti.

Ama bizler hatırlatmaya devam ediyoruz.

Devam edersek.

PTT ve Türk Telekom bayram için bir çok etkinliği yaptı.

Onlar çocuk,   PTT 23 Nisan’da çocuklar için özel gün zarfı çıkardı, 

Türk Telekom da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, çevirim içi bir şenliğe dönüştürdü. Türk Telekom’un Günışığı projesinde yer alan az gören çocuklar, bayramı İstanbul Modern işbirliğiyle geliştirilen Sanatın Günışığı Eğitim Programı kapsamında çevirim içi müze turuyla kutladı. 

Türk Telekom çalışanlarının çocukları ise Barış Manço’nun bir döneme damgasını vuran Adam Olacak Çocuk programında Doğukan Manço ile eğlenceli dakikalar geçirdi. 

İnsan odaklı yaklaşımıyla projeler üreten Türk Telekom, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlediği çevirim içi etkinliklerle bayramı, evlerinde geçiren çocuklar için bir şenliğe dönüştürdü. 

Türk Telekom’un Engelsiz Yaşama Derneği (EyDer) ile birlikte hayata geçirdiği “Günışığı” projesine dahil olan az gören çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir arada kutladı. Türk Telekom ve İstanbul Modern iş birliğiyle hazırlanan ‘Sanatın Günışığı Eğitim Programı’ kapsamındaki etkinlikte çocuklar için çevirim içi müze turu düzenlendi. Turda, Abidin Elderoğlu, İhsan Cemal Karaburçak, Jennifer Steinkamp’ın yapıtlarının yer aldığı müze koleksiyonundan bir seçki tanıtılırken çocuklarla interaktif bir etkinlik yapıldı. 

Adam Olacak Çocuk programı ile eğlenceli dakikalar    

Türk Telekom çalışanlarının çocukları da bugüne özel düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde bir araya geldiler. Barış Manço’nun efsane Adam Olacak Çocuk programının bayrağını başarı ile taşıyan, Doğukan Manço çocuklarla çevirim içi buluştu.

Sihirbaz şovu, Karagöz ve Hacivat gösterisiyle keyifli vakit geçiren çocuklar, emojiler ile masal tahmin etme yarışmasına da katıldı. 

PTT’DEN ÇOCUKLAR İÇİN ÖZELGÜN ZARFI

PTT AŞ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle hazırladığı "Çocuk Oyunları" konulu özelgün zarfını tedavüle sundu.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ), 23 Nisan tarihinde tedavüle sunduğu "Çocuk Oyunları" konulu özelgün zarfını 5,50 TL bedelle; PTT iş yerlerinde, www.filateli.gov.tr adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa çıkardı. 

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için; 23 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulan özelgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilere, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

Müşteriler tarafından hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürü’ne uygun olması halinde) özeltarih damgası ve ANKARA Ulus PTT Merkez Müdürlüğünün 23.04.2021 tarihli posta damgası tatbik talepleri, 23 Nisan 2021 tarihi itibari ile 3 ay içerisinde PTT AŞ’ye iletildiği takdirde karşılanacak.

Teşekkürler  PTT Genel Müdürü ve üst düzey ekibi,  teşekkürler Türk Telekom. Genel müdür ve kurmayları.

Teşekkürler.

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114